STEELCUT LLC

Виробниче обладнання, програмні засоби і висококваліфікований персонал забезпечують короткі терміни виконання замовлень, зберігаючи при цьому виняткову якість

Підприємство прагне максимально впроваджувати і використовувати передові технологічні рішення при побудові виробничих процесів з використанням сучасного ріжучого і вимірювального інструмента, оснащення та обладнання.

Виробничі потужності нашого підприємства включають у себе верстати фрезерної, токарної, шліфувальної групи. У парк нашого обладнання входять верстати від таких відомих виробників як «HAAS Automation Inc.», «Gildemeister AG.», «Hardinge Inc.», INDEX-Werke GmbH & Co. KG, «Goodway Machine Corp.» and Hyundai.

Застосування сучасного інструменту і оснащення від таких провідних брендів як Guhring, Sandvik, TaeguTec, Mitsubishi, Gerardi дозволяє проводити обробку на максимально можливих режимах, а також знизити допоміжний час на наладку і установку заготовок. Все це сприяє зниженню кінцевої вартості виробленої продукції і мінімізує виробничий цикл.


Головною метою нашої компанії є виробництво якісної продукції, максимально задовольняє запитам і потребам наших партнерів. Тому в 2014 році на підприємстві «Стілкат» була розроблена і впроваджена власна система менеджменту якості та управління виробництвом.


Дана система має такі основні цілі:

 • Забезпечення виконання вимог замовника і умов контрактів
 • Дотримання вимог технічної документації
 • Попередження появи продукції,
  що не відповідає встановленим вимогам замовника

 • Стабільний рівень якості продукції, що випускається
  і технологічних процесів

 • Прихильність до постійного
  вдосконалення і поліпшення якості
  продукції, що випускається (CIP-Kaizen)

 • Постійна оцінка (аналіз) цільових показників якості продукції
  та виробництва в цілому

 • Поширення політики з управління якості не тільки на власні процеси, а й виконуються по кооперації
Для реалізації поставлених цілей в області поліпшення якості, що випускається, ми постійно інвестуємо в сучасні та інноваційні засоби вимірювання. Дані засоби дозволяють забезпечити високу точність і мінімальну похибку вимірювань, а також стабільність метрологічних процесів, зручність фіксації і аналізу їх результатів.

Також ми розуміємо, що наріжним каменем нашої компанії є її персонал, тому ми постійно намагаємося вдосконалювати професійні навички наших співробітників в області контролю якості і застосовуваних для цього методів.


Нам довіряють

Співпряцюємо з великими компаніями та приватними замовниками

Проектуємо і виготовляємо вироби
з різних матеріалів і з будь-яким рівнем складності


Якісно, в термін, з гарантіями і кращою ціною


З питань співпраці та оцінки проекту телефонуйте
(067) 442 37 32, (093) 677 01 53