STEELCUT LLC

Головною метою нашої компанії є виробництво якісної продукції, яка максимально задовольняє запитам і потребам наших партнерів

Тому в 2014 році на підприємстві «Стілкат» була розроблена і впроваджена власна система менеджменту якості та управління виробництвом

Дана система має такі основні цілі:

1. Забезпечення виконання вимог замовника і умов контрактів.
2. Дотримання вимог технічної документації.
3. Попередження появи продукції, яка не відповідає встановленим вимогам замовника.
4. Стабільний рівень якості технічних процесів і продукції, що випускається.
5. Прихильність до постійного вдосконалення і поліпшення якості продукції, що випускається (CIP-Kaizen).
6. Постійна оцінка (аналіз) цільових показників якості продукції та виробництва в цілому.
Для реалізації поставлених цілей в області забезпечення якості, що випускається, ми постійно інвестуємо в сучасні та інноваційні засоби вимірювання. Дані засоби дозволяють забезпечити високу точність і мінімальну похибку вимірювань, а також стабільність метрологічних процесів, зручність фіксації і аналізу їх результатів.

На всіх виробничих операціях впроваджені «протоколи операційного контролю якості» а також інструкції з визначення видів дефектів. Підприємство впроваджує передові напрацювання в сфері засобів контролю (імплементована координатно-вимірювальна машина), використовується метрологічний інструмент передових європейських компаній.

Також ми розуміємо, що наріжним каменем нашої компанії є її персонал, тому ми постійно намагаємося вдосконалювати професійні навички наших співробітників в області контролю якості і застосовуваних для цього методів.


Стандарти якості

У 2020 році система менеджменту якості компанії ТОВ «Стілкат» була сертифікована на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Враховуючи те, що ТОВ «Стілкат» будує довготривалі партнерські відносини з замовниками, особливу увагу приділяеться дотриманню графіка постачання, щоб не допустити зриву поставок і підриву ділової репутації підприємства.

Нам довіряютьСпівпрацюємо з великими компаніями і приватними замовниками

ТОВ «Стілкат» співпрацює з великими компаніями і приватними замовниками як на території України, так і за кордоном. Наша компанія має багатий досвід ведення зовнішньоекономічної діяльності (комунікація, калькулювання, планування, логістика, протоколи якості, митне оформлення і очищення).
Підприємство успішно проходить регулярні аудити від європейських замовників. Щоб відповідати високим вимогами європейських партнерів на підприємстві впроваджені основні інструменти системи організації виробничого процесу «REFA» (5S, 7W, 5 Why, CIP, Poка-Yoke, 8D, One-Piece-Flow).
В межах взаємовигідного співробітництва ми будемо раді надати у Ваше розпорядження весь наш виробничий потенціал, досвід та професіоналізм!

Проектуємо і виготовляємо вироби
з різних матеріалів і з будь-яким рівнем складності


Якісно, в термін, з гарантіями і кращою ціною


З питань співпраці та оцінки проекту телефонуйте
(067) 442 37 32, (093) 677 01 53