STEELCUT LLC
STEELCUT LLC
STEELCUT LLC UKRAINE

Фарбування та обробка поверхні

Фарбування конструкцій і деталей рідкими лакофарбовими матеріалами

Компанія ТОВ «Стілкат» надає послуги з фарбування конструкцій і деталей рідкими лакофарбовими матеріалами. Метод рідкої фарбування має цілий ряд переваг перед альтернативними способами, основною з яких можливість нанесення тонкого шару фарби (15-25 мкм)

Нанесена спеціальна фарба надійно захистить поверхні металевих та інших виробів від негативного впливу навколишнього середовища, а також поліпшить естетичні властивості. Фарбувальна ділянка забезпечена ефективною системою фільтрування, припливною та витяжною вентиляцією. Все це дозволяє отримати ідеально пофарбовану поверхню.

Для гарантованого результату використовується сушильна камера з моніторингом температури і часу процесу висихання лакофарбового покриття.

Товщина шару забарвлення контролюється ультразвуковим товщиноміром.

Очищення поверхні перед фарбуванням здійснюється за допомогою установки абразивно-струминного очищення (пісок, корунд, скляні кульки різної фракції). Для посилення адгезії лакофарбового покриття можливе нанесення на поверхню деталі перед фарбуванням пассіваціонного шару (анодування).

При необхідності можлива автоматизація процесу із застосуванням автоматичних фарбувальних пістолетів, керованих від контролера.

На вимогу замовника може бути нанесені такі гальванічні покриття: анодування, тверде анодування, цинкування, хромування тощо.


Відправте заявку та отримайте знижку 10%

Підсумкова вартість віробу буде залежити від складності роботи, затрачених годин і обсягу замовлення. Дізнайтеся вартість просто зараз!

Нам довіряють

Співпряцюємо з великими компаніями та приватними замовниками

Проектуємо і виготовляємо вироби
з різних матеріалів і з будь-яким рівнем складності.


Якісно, в термін, з гарантіями і кращою ціною


З питань співпраці та оцінки проекту телефонуйте
(067) 442 37 32, (093) 677 01 53