STEELCUT LLC
STEELCUT LLC UKRAINE

Контрольно-вимірювальні послуги

Висока точність і мінімальна похибка вимірювань

Для реалізації поставлених цілей в області забезпечення якості, продукції, що випускається, ми постійно інвестуємо в сучасні та інноваційні засоби вимірювання

Дані засоби дозволяють забезпечити високу точність і мінімальну похибку вимірювань, а також стабільність метрологічних процесів, зручність фіксації і аналізу їх результатів.

Паралельно ТОВ «Стілкат» завжди прагне надати замовнику комплексні послуги. Це допомагає домогтися оптимальної ціни, найкращої якості і найкоротших термінів реалізації проекту.

Саме тому ми пропонуємо до використання наш потенціал в сфері проведення вимірювань основних геометричних параметрів (допусків, посадок (діаметри, довжини, міжосьові відстані, кути, радіуси), допуски форми поверхні (площинність, округлість, циліндричний) і розташувань (перпендикулярність, паралельність, биття, співвісність, симетричність), чистоту поверхні, твердість).

Для проведення вимірювань ми використовуємо:

— координатно-вимірювальна машина TESA (гарантовані показники з точністю до 5 мкм)
— цифрові штангенциркулі фірми Mahr
— мікрометри Mahr
— кінцеві міри, калібри гладкі й різьбові
— триточкові нутроміри
— профілометр Mahr для визначення шорсткості поверхні по (Ra / Rz / Rmax)

Ми пропонуємо використовувати цю можливість як для створення технічної документації за відтвореним зразком, так і для проведення контрольних обмірів геометричних параметрів, які важко визначаються класичними вимірювальними приладами.Відправте заявку та отримайте знижку 10%

Підсумкова вартість віробу буде залежити від складності роботи, затрачених годин і обсягу замовлення. Дізнайтеся вартість просто зараз!

Нам довіряють

Співпряцюємо з великими компаніями та приватними замовниками

Проектуємо і виготовляємо вироби
з різних матеріалів і з будь-яким рівнем складності.


Якісно, в термін, з гарантіями і кращою ціною


З питань співпраці та оцінки проекту телефонуйте
(067) 442 37 32, (093) 677 01 53